


GOST NA ČASU – PEDIJATAR
U petak (11.10.), učenicima 3. i 5. razreda u PO Dobra Voda, u goste je stigla dr Emina Šabović, dječji pedijatar.
S njom su razgovarali o raznim situacijama u dječjoj ambulanti, bolestima, higijeni, pravilnom sjedenju… Pokazala je djeci šta spada u sistematski pregled, pregled ušiju, kontrola rada pluća i srca… 



Bila je veoma ljubazna i strpljiva, odgovarajući na pitanja mališana.

