ZAHVALNICA
Učenici i zaposleni u PO Dobra Voda zahvaljuju se donatorima dva klima uređaja za njihovu malenu školu.
Veliko hvala porodici Kalamperović (Saneli i Irfanu) i Savjetu roditelja OŠ ,,Mrkojevići”, za stvaranje boljih uslova za usvajanje znanja i vještina.

